O autorovi

Pavel Vojtek se narodil svým rodičům v Uherském Hradišti (Česká republika), v přelomové době velkých změn Pražského jara na konci sedmdesátých let 20. století.

Své mládí strávil v malé moravské vesnici, kde přičichl k velké lásce svého života a tím byl a pořád je sport. Hrál hokej, fotbal a tenis, nejvýše na národní úrovni. Následně se věnoval trenérské činnosti.

Studoval dva roky na základní škole ve své vísce, odkud přestoupil na ZŠ UNESCO s rozšířeným vyučování cizích jazyků v Uherském Hradišti, po které dokončil střední průmyslovou školu v Piešťanech a následně Vysokou školu, FT VÚT ve Zlíně, kde taky začínal se svým podnikáním.

Více jak 25. let strávil podnikáním ve spoustě zemí, hlavně střední a Východní Evropy, v různých oblastech automobilového a pojišťovacího průmyslu. Dal světu řadu značek, které brázdí v současné době vody nejednoho světadílu.

Po svém uzdravení z rakoviny se věnuje výhradně pomoci lidem zasažených diagnózou rakovina.

Založil edukativní web Moje cesta zabývajících se cestou za uzdravením z rakoviny a osvětou jak být zdravý na těle a na Duši, v současném přetechnizovaném, přechemizovaném a na výkon a úspěch zaměřeném světě.

Hostí a moderuje svůj podcast Moje cesta, provozuje online školu Moje cesta a pořádá online webináře, semináře a besedy o uzdravení nejenom rakoviny, ale i pochopení všech nemocí, na cestě za naším pevným zdravím.

Je šťastným manželem a otcem dvou dětí, se kterými žije spokojeně v malé vesnici u Prahy a předává svoji získanou moudrost spontánního uzdravení z rakoviny všem, kdo se o něj zajímají.Začalo to z lásky k životu ...

Znáte ten vnitřní pocit, že si nemůžete pomoci?

Tak přesně tento pocit jsem měl při jednom z mých vhledů, který mi naznačil, že vše co jsem se naučil na cestě mého uzdravení z rakoviny, bych měl dát na světlo světa. Třeba ve formě knihy o uzdravení z rakoviny.

Já, který jsem nikdy žádnou nenapsal a ani neplánoval napsat, snad kromě mých některých  článků na blogu Moje cesta. 

Měl jsem neutuchající touhu se s tím vším, co jsem se v procesu mého uzdravení naučil, s Vámi všemi podělit. 

A pomáhat lidem v pochopení toho hlavního sdělení mé knihy a tím je poznání, že naše uzdravení máme jenom a jenom v našich rukou.

Podpořte vydání knihy zde!

Podpořte vydání knihy (v předprodeji)

Kniha Návrat z druhého břehu (v předprodeji)

Podpořte vydání knihy Návrat z druhého břehu a pořiďte si ji v předprodeji.

* vč. balného a dopravy

Cena: 390,-Kč

Kniha Návrat z druhého břehu, vč. podpisu s věnováním autora (v předprodeji)

Podpořte vydání knihy Návrat z druhého břehu a pořiďte si ji v předprodeji s podpisem a věnováním autora knihy. 

* vč. balného a dopravy  

Cena: 490,-Kč

Kniha a e-Kniha Návrat z druhého břehu vč. podpisu s věnováním autora (v předprodeji)

Podpořte vydání knihy Dohoda s rakovinou a pořiďte si pouze neredigovanou verzi knihy Dohoda s rakovinou ve formě e-Knihy.

* vč. přístupu k e-Knize